PMSA IFMS ekibimiz ödüllendirildi

IFMS projemiz olan PMSA Ata HQ tesisindeki hizmetlerimiz değerlendirildi ve ekibimiz Temizlik&Hijyen ve Gıda Güvenliği sertifikalarıyla ödüllendirildi.

 

Sürdürülebilir temizlik, sanitasyon ve hijyen çözümlerinin lider markası Diversey, Sealed Air’ın bir parçası olarak, firmalara gıda güvenliği, tesis hijyeni ve ürün koruma konularında yardımcı ve destek oluyor. Diversey üç aylık periyotlarla bağımsız hijyen denetimleri yaparak, firmaların var olan uygulamalarını kontrol ederken, bu uygulamaları iyileştirmeyi ve operasyonel verimliliği sürekli olarak artırmayı amaçlıyor.

Bu denetimlerin yıllık periyodunda 1'inci ve 2'nci seviye denetim aşamalarından geçerek, %80 üstü puan alma başarısı gösteren tesislere de “A+ Bina (Temizlik & Hijyen)” ve “A+ Bina (Gıda Güvenliği)” sertifikaları veriliyor. IFMS (Integrated Facilities Management System) projemiz olan PMSA Ata HQ tesisinde, bu denetimlere tabi olan hizmetlerimiz, %95 başarı puanı ile değerlendirildi ve PMSA IFMS ekibimiz; A+ Bina (Temizlik & Hijyen) ve A+ Bina (Gıda Güvenliği) sertifikaları ile ödüllendirildi. Ayrıca Diversey’den edinilen bilgiye göre PMSA Ata HQ tesisi, Türkiye’deki benzer tesisler içinde bu sertifikayı alan ilk tesis oldu. IFMS Yöneticimiz Özgü İşçioğlu başta olmak üzere bu ödülün alınmasında emeği geçen PMSA IFMS ekibimizi kutluyoruz.

sotka